Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo AKCEPTUJĘ

Spawanie plastiku

Spawanie Plastiku to proces zgrzewania i tworzenia połączeń między elementami tak aby uzyskać konkretny kształt. Na rynku jest dużo rodzajów tworzyw sztucznych. Podstawową zasadą dobrego spawania jest odpowiednie dobranie temperatury oraz spoiwa. Gdy dodamy do tego odpowiednie przygotowanie powierzchni oraz technikę spawania otrzymamy gwarancję tego, że spoina po zastygnięciu da nam takie same własności identyczne jak elementy, które połączyła czyli elastyczność czy też współczynnik rozszerzalności cieplnej.

project-slider-image
project-slider-image

Co spawamy

Spawamy wszystko z tworzywa sztucznego przykładowo są to:

  • Zderzaki
  • Reflektory
  • Zbiorniki
  • Błotniki
  • Elementy wnętrza samochodu
  • Chłodnice
  • Owiewki z motocykli
I wiele więcej! Wypełniamy także ubytki.

Przykładowe rodzaje tworzyw sztucznych, które spawamy: PET, HDPE, PVC, LDPE, PP, PS, ABS.

Oprócz spawania plastiku dorabiamy i modyfikujemy rożne elementy. Jeśli potrzebujesz przykładowo dorobić zaślepkę do swojego zderzaka lub zmodyfikować go wizualnie chętnie się tego podejmiemy. Często jest to bardziej opłacalne niż kupowanie nowego elementu.

Temperatura spawania jest uzależniona od rodzaju tworzywa sztucznego. Plastik wtedy zmienia swój stan skupienia ze stałego na półpłynny. Wartości temperatury wahają się pomiędzy 250 a aż 400 stopni.

Najczęściej zadawane pytania.

Jest to możliwe jednakże wtedy trzeba mieć na uwadze, że jest to wycena orientacyjna, która może ulec zmianie. Zawsze na żywo ustalamy dokładny koszt.

Tak, jak najbardziej prowadzimy pracę poza siedzibą firmy.

Tak, na każdą usługę dajemy gwarancję.

Potrzebujesz dowiedzieć się więcej?